Paint Horse

O koniach i jeździectwie do kupy wzięte xP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-03-29 21:49:41

Volturina

Moderator

8077453
Call me!
Skąd: Łubianka/Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 32
WWW

Upadki xD

Też w pewnym sensie wyczyny, bo co za jeździec, który nie spada?

Mój ostatni upadek (czwartek 26 marca):
Wsiadłam na Pamelkę i stępowałam to Pan Marcin zapytał mnie czy już kiedyś spadłam w cz b. Powiedziałam, że tak. Z Pam, z Kluski i wiele razy z Dumki. Kłus na Pamelce był bardzo miły. Świetnie chodziła milutka i w ogóle. Pani Asia zapytała czy chcę galopować, a ja pewnie, że tak xD No i w lewą stronę było równie fajnie. Naprawdę cudnie mi się na niej jeździło.. Przeszłam do stępa i Pani Asia pyta jak było, a ja na to, że świetnie, cudownie i w ogóle^^ Pani Asia powiedziała 'poczekaj, jest jeszcze prawa strona^^' i zapytała jeszcze czy się kiedyś ścigałam. Oczywiście, że się nigdy nie ścigałam, przynajmniej nie takim naprawdę dzikim galopem. No dobra, wjechałam sobie na koło i zagalopowałam. Przejechałam sobie kilka kółek galopikiem po czym Pam zobaczyła Siwego i przestraszyła się dodatkowo tupania i dzida przez Padok.. Dobra, jakoś zwolniłam do wolnego galopu, wjechałam sobie na koło a ona znowu wypierdziel galopem. Kurde, ale jaki to był galop.. Nie, wcale nie straszny - wręcz przeciwnie, podobało mi się XD No i jak tak dziko galopowała to prawie w Klu by wjechała więc zwolniła do stój. Ja się pozbierałam, chciałam ruszyć a ona znowu taki wypieprz galopem.. uhh, tym razem narobiła tyle skrętów i zwrotów (bo by wpadła na Kluskę po raz drugi), że tak śmiesznie spadłam.. Tak na tyłek do tyłu^^ Haa, wsiadłam spowrotem i pAsia powiedziała, że mam jeździć na takim minimalnym kółku kłusem. No to przejechałam kółko, i znowu chciała polecieć sobie ze mną, ale ją opanowałam to zrobiła sobie taki zwrot w przeciwną stronę. Trochę mnie z równowagi wtedy wyrwała, ale od razu znowu na koło (w prawo) i kłus. No i jeszcze tak z 5 razy mi porobiła, i w końcu się uspokoiło konisko..

No nic, jazda była bardzo fajna i strasznie mi się podobało XD pani Asia powiedziała, że dobrze dałam radę więc jestem usatysfakcjonowana^^

Ogólnie, żeby nie było to Pam jest zwykle spokojna mimo tego, że ta prawa jest jej gorsza to raczej takich zagrań nie ma.. Najlepsze było, że Pan Marcin i Pani Asia wykrakali, że pogalopuję sobie w tempie wyścigów i spadnę XD No cóż^^


A Wy? Jak tam z upadkami? Stało Wam się coś kiedyś poważnego?


Kiedyś, kiedy księżyc świecił jak diamenty w trawie mustangi ruszały do biegu..
I biegły, i biegły.. Wolność była dla nich wszystkim.

Offline

 

#2 2009-03-31 17:47:30

mixa

Nowicjusz

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 44
WWW

Re: Upadki xD

Moje spadki :
1. Razem z koniem bum na ziemie ;p
2. Na zawodach ;p
3. W terenie w wyścigach ;p
4. Poczatek nauki galopu ; )

I nic mi sie nie stało, żyje
Jakos raz na rok wychodzi xP
Lubie spadać z konia


Siwe stworki ;* .

Offline

 

#3 2009-04-03 14:44:04

Factorowa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 24
WWW

Re: Upadki xD

Ja jeszcze nie spadłam, ale byłam blisko upadku
Jak miałam ćwiczenia na lonzy to miałam za zadanie klasnąć nogami nad głową konia, no i pewnego razu
Lejdi spojrzała w prawo gdy ja podnosiłam noge i ją kopłam... ehh . Troche sie mała wkurzyła na mnie


Factorowa miłość . <3

Offline

 

#4 2009-06-22 18:12:12

Magda

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 29

Re: Upadki xD

Ja glebałam 3 razy.
Za pierwszym galopowałam z nogą nad siodłem xD
Za drugim razem były dzikie bryki i galopy, nie utrzymałam się.
Za trzecim przy zagalopowaniu koń łeb w dół a ja w piach

Offline

 

#5 2009-06-23 16:55:16

Only Shadow

Administrator

3439429
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 42
WWW

Re: Upadki xD

no ja osattnio 04.06 zaliczyłam już moją 16 glebę
jakaś stara babcia wyszła mi na drogę i zaczęła machać laską -.-' Morfek się spłoszył i spadłam
ale spoko żyję

Offline

 

#6 2009-06-23 19:23:55

Julia

Nowicjusz

10334593
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 16

Re: Upadki xD

ja miałam raz taki mini upadek bo spadłam na nogi ale to już dawno

Offline

 

#7 2009-06-29 00:24:14

mixa

Nowicjusz

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 44
WWW

Re: Upadki xD

'babcia zaczeła machac laską -.-' xDDDDDDDDDDDDD !!!!


Siwe stworki ;* .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhale stalowe częstochowa jak wychować szczeniaka wypożyczalnia samochodów dostawczych