Paint Horse

O koniach i jeździectwie do kupy wzięte xP


#1 2009-03-20 22:23:44

Magda

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 29

Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

No to w tym temacie napiszmy kilka zdań o sobie

Może ja zacznę.

Nazywam się Magda co można wywnioskować po nicku Mam 14 lat. Jeżdżę konno od 2 lat. Trafiłam na super stajnię, konie extra, ludzie świetni Opiekuję się koniem o imieniu Dani. Interesuję się oczywiście końmi, jeździectwem, fotografią. Wolny czas poświęcam oczywiście koniuchom. Lubię i kręci mnie czytanie książek o naturalnym podejściu do koni. Moje ulubione to Sekrety końskiego umysły i Lekcje, których udzielił mi koń. To chyba na tyle o mnie

Pozdrawiam,

Pozwoliłam sobie zmienić temat Only Shadow

Offline

 

#2 2009-03-20 23:10:41

Only Shadow

Administrator

3439429
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 42
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Nazywam się Aśka, mam 14 lat. Jeżdżę konno od 13 lipca 2007 roku.
Interesuję się wszystkim co związanym z końmi oraz fotografią. Czasem przeczytam jakąś interesującą książkę, lubię oglądnąć dobry film. Słucham głównie rocka, bluesa i takie klimaciki ^^

Offline

 

#3 2009-03-20 23:30:35

Volturina

Moderator

8077453
Call me!
Skąd: Łubianka/Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 32
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Na imię mi Ewa
Mam 16 lat i od ponad roku interesuję się metodami naturalnymi. Na początku pracowałam na podstawie siedmiu zabaw Pata Parelliego, z czasem zaczęłam coraz więcej dowiadywać się o Monty'm Robertsie i wprowadzać do treningów z Plamą połączenie. Teraz staram się to wszystko łączyć. Nie podążam jednak ślepo, i staram się sama coś robić, a nie 'klepać' siedem zabaw. To się nudzi koniowi i samo w sobie tak naprawdę nie jest niczym naturalnym. Żeby być naturalistą należy zrozumieć konia. Chcieć mu pokazać, że można działać na zasadzie partnerstwa. Od niedawna pracuję też z Iskrą. Mimo tego, że wszystkie konie mają takie same życiowe odruchy jak na przykład ucieczka to każdy jest indywidualny i każdy inaczej reaguje na poszczególne rzeczy. Jeden boi się wody, inny bata czy linki, jeszcze inny folli itd. Dlatego też nie lubię kiedy ktoś robi z każdym koniem 'siedem zabaw', które polegają na tym, że najpierw machają linką i dotykają nią konia, potem bawią się w prowadzanie, jeża na klatce piersiowej (tak - w brew pozorom, w jeża można się bawić nie tylko w ustępowaniu w tył) itd. No cóż. Napisałam najwięcej o swoich metodach pracy z koniem, ale to chyba najważniejsze


Kiedyś, kiedy księżyc świecił jak diamenty w trawie mustangi ruszały do biegu..
I biegły, i biegły.. Wolność była dla nich wszystkim.

Offline

 

#4 2009-03-20 23:46:21

demeter

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 3
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Hej

mam na imię Marta mam prawie 18 lat , jezdze od 8 lat,mam wlasnego konia 8 letnią klacz Demeter,
heeh a sie zlozylo 888 xP.
pewnie niektorzy z was mnie kojarza z pb
Od wakacji trenuję ujeżdżenie ,wcześniej trochę skakałam


,,Zawsze będę cię kochać ,wbrew wszystkiemu i wszytskim"

Offline

 

#5 2009-03-20 23:51:40

mixa

Nowicjusz

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 44
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Helo ;)
Jestem Mixa i mam 19 lat ;)
Niektórzy pewnie kojarzą mnie z fbl ;)
Moja pasja są konie od zawsze, lecz jeźdzę dopiero od około 4 lat.
Na awatarze mój ukochany koń Faworyt ;) ;*
Lubie skoki, ujeżdżenie oraz metody naturalne ^^ .
I uwielllbiam fotografowac z różnych perspektyw konie ^^ .

Ostatnio edytowany przez mixa (2009-03-21 00:18:11)


Siwe stworki ;* .

Offline

 

#6 2009-03-21 00:04:59

Majtaś

Nowicjusz

9977080
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 28
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Mam na imię Martyna. Mam 16 lat chociaż wole jak mówi się że mam 15 xD.
Jeżdżę konno 2,5 roku . Oprócz koni interesuje mnie fotografia, lubie rysować- czasami coś wyjdzie .
Jeżdżę zazwyczaj na Plamce (Volturiny) , a oprócz yego w super stajni w Czarnym Błocie.
Metodami naturalnymi interesuje się od około 2 lat.
Jeżdżę western, ale ujeżdżeniowo też. Jednak bardziej i tak jestem nastawiona na western

To tyle o mnie.


Cierpliwość to jedyna droga do umysłu konia...

Offline

 

#7 2009-03-21 21:12:15

harfiix3

Nowicjusz

1619752
Call me!
Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 28
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

heej

Mam na imię Daria i mam 14 lat.
Jeżdżę konno od wakacji '07, z tym że miałam dwie przerwy na czas zimy, ponieważ w stajni do której jeździłam nie ma hali i warunków do jeżdżenia w zimę za bardzoo )
Ostatnio odwiedzam stajnię w Węglewskich Holędrach i zastanawiam czy nie przenieść się tam na stałe
Jeżdżę rekreacyjnie, chciałabym w przyszłości spróbować skoków, ale na razie chcę poprawić wszystkie błędy ujeżdżeniowe.
Kocham fotografować konie i nie tylko. )

W avatarze Heidi, na której jeżdżę w Węglewskich Holędrach ;* ;dd

Ostatnio edytowany przez harfiix3 (2009-03-21 22:05:58)

Offline

 

#8 2009-03-22 09:53:59

Factorowa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 24
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Mam na imię Dominika Mam 13 lat i jeżdzę konno ok. pół roku
Moim końską miłością jest Factor (na avku)
Niestety jeszcze na nim nie jeżdże, ale wkrótce na niego wsiąde :]


Factorowa miłość . <3

Offline

 

#9 2009-03-24 19:59:28

miloska

Nowicjusz

6689386
Call me!
Skąd: PTB.
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 11
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Mam na imie Milena(ale lubie jak sie do mnie mówi Milenka:D) mam 15 lad a dokładniej bede miec 28 kwietnia trenuje pływanie mam młodszego ratownika Moja końska miłościa ject Mak na którym jezdze Jezdze konno ok 7lat i nie wiem co o sobie moge napisac

p.s.-co wy na to aby dodawac jeszcze w tym dziale swoje foto?


Makowate szczęście <33
Mak<3

Offline

 

#10 2009-03-24 22:55:33

mixa

Nowicjusz

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 44
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

hmm , no mozna by ;p tlkyo ja nie wiem jak sie to dokłądnie robi xddd ale moze stwórzmy oddzielny dział pt 'my' i jedno swoje jedno ze swoim ukochanym koniem ;d


Siwe stworki ;* .

Offline

 

#11 2009-03-25 13:52:42

Factorowa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 24
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

No,no,no Niezły pomysł. Tylko nie oceniajmy nas `człowieków`


Factorowa miłość . <3

Offline

 

#12 2009-06-23 20:05:58

dziewczyna2019

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 4

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Hej jestem Basia, mam 14 lat, jeżdże konno od 4 lat.
Moim ukochany koniem jest Helios, srokaty hucuł.
Mam fbl ''basia12''. interesuję się też fotografią, trenowałam kiedyś sztuki walki, pływałam.
Akutualnie cały mój czas poświęcam Heliosowi.

Pozdrawiam:)

Offline

 

#13 2009-06-25 10:40:08

toxicomane

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 12
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

siema ściema
się kłania etos Karlos (Karolina) hm.. co o mnie ? mam 15 lat, koń jest moim towarzyszem od... ulalala, odkąd miałam 6 lat. tak się chodziło na stajnię, czyściło, zamiatało, niekiedy jeździło. opiekowałam się młodziakiem, ogierkiem, o imieniu Levirant. niestety został sprzedany wraz ze swoim ojcem.. kilka miesięcy temu, dowiedziałam się od właścicieli, że Bułat (ojciec Leviranta) stoi teraz w stajni oddalonej 40 km stąd. wsiadłam z konnymi ludziami na rower i dotarłyśmy do tej stajni. weszłam, na widok Bułata wszystkim nam poleciały łzy.. tyle wspomnień, i to wszystko. mało tego, właściciel Bułata powiedział, że ma także 3 inne konie, od właścicieli naszej stadniny, dwa kare kucyki.. i.. syna po Bułacie, Leviranta. myślałam, że serce mi pęknie. tyle lat, i akurat trafiłam na Niego, całkiem przypadkowo. niesamowite przeżycie, a ile łez.. od kilku lat, zaczęłam opiekować się teraz 3-letnią klaczką Hesperydą, a moją własnością jest jej 6-miesięczna córeczka. oczywiście prócz koni, mam inne zainteresowania, jak fotografia. jest praktycznie na tym samym miejscu co konie. mam zwykłą cyfrówkę, ale zbieram na Nikonka d60. oczywiście na tym samym miejscu co konie i fotografia, są też moi przyjaciele, Ci konni, ale jest też kilku tych nie konnych później stoi tenis stołowy, pisanie wierszy, książek, zwiedzanie nowych okolic, i.. pepsi piją lepsi, a co ! to takie nasze konne motto. xd to tyle o mnie. dziękuję tym, co przeczytali. oO'


nasz team "piecem"
czopki

Offline

 

#14 2009-06-29 00:31:02

mixa

Nowicjusz

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 44
WWW

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Ładnie napisałas, witamy ;*


Siwe stworki ;* .

Offline

 

#15 2022-04-15 14:42:58

Helen21

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2022-04-14
Posty: 1

Re: Sami o Sobie- czyli nasze oblicze :)

Cześć wszystkim! Ktoś tu jeszcze urzęduje?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhale stalowe częstochowa jak wychować szczeniaka wypożyczalnia samochodów dostawczych