Paint Horse

O koniach i jeździectwie do kupy wzięte xP


  • Index
  •  » Konie
  •  » sport, czy miłość do koni ?

#1 2009-06-23 21:31:33

toxicomane

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 12
WWW

sport, czy miłość do koni ?

cześć cześć wszystkim  .
chciałabym poruszyć temat związany z nazwą tego wątku. sport, czy miłość do koni ? jazda, czy przebywanie z kopytnymi ? nauka młodego, czy nauka siebie na profesorze ? niektórzy, niestety większość, jeździ tylko i wyłącznie dla swojej przyjemności, dla kształtowania sylwetki, zdobywania pucharów, podbijania czołowych miejsc.. dla mnie wydaje się to głupie. owszem, jazda, zawsze są jakieś plusy, ale sport ważniejszy od miłości ? chodzenie do stajni, bez przywitania z końmi, czekanie na jazdę, na wyznaczoną godzinę, siedząc jak na szpilkach ? czekam na Wasze opinie.


nasz team "piecem"
czopki

Offline

 

#2 2009-06-24 09:30:49

Julia

Nowicjusz

10334593
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 16

Re: sport, czy miłość do koni ?

Masz racje ,ja lubie jeździć ale poco jeździć jak nie np.; z miłości do KONI
niektórzy jeżdżą właśnie z tych powodów o których wspomniałaś lub lubią tylko jazde konno a końmi sie nie interesują , bywa że ktoś kupuje sobie konia wyłącznie poto by na nim jeździć a nie żeby się nim opiekować i to jest bardzo smutne
ale miejmy nadzieję że takich przypadków nie jest zbyt wiele
pozdrawiam ;*

Offline

 

#3 2009-06-24 14:10:49

mixa

Nowicjusz

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 44
WWW

Re: sport, czy miłość do koni ?

Ja jezdzę konno i opiekuje sie konmi, spedzam z nimi mnóstwo czasu itd ale tlkyo i wyłacznie z miłosci do nich nie kręca mnie zbytnio zawody czy jakies wielkie walczenia o pierwsze miejsce ja moge jechac na zawody raz na jakis czas i tyle a takto nie chcialbym miec jakegos wielkiego sportowego i bawic sie w wielkie zawody jakies cos. Ja wole miec konia dla siebie i spedzac z nim czas np luźnymi jazdami czy tez jakies spacerki, metody naturalne, odicowywanie go itd


Siwe stworki ;* .

Offline

 

#4 2009-06-24 16:58:02

Magda

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 29

Re: sport, czy miłość do koni ?

Ja jeżdżę tylko i wyłącznie dla siebie, nie dla sportu i nie dla innych. Kto wie co będzie kiedyś to się zobaczy Oczywiście nie ma to tamto, pracujemy ćwiczymy żeby było lepiej

Offline

 

#5 2009-06-25 09:47:52

Katze357

Nowicjusz

11327115
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 1

Re: sport, czy miłość do koni ?

Ja jeżdżę żeby się uczyć, ale nawet w szkółce jeździeckiej staram się spędzać jak najwięcej czasu z końmi Jeżeli chodzi o zawody to zapewne daleka przyszłość, ale nie mam nic przeciwko ^^ Za to na pewno jestem tam z miłości, a nie dlatego, że chcę poprawić sylwetkę


"Kto dosiadł konia, ten dosiadł wiatr."

Offline

 

#6 2013-06-18 13:39:06

koniedobre

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 5
WWW

Re: sport, czy miłość do koni ?

Moim zdaniem jak ktoś kocha konia to na pewno o niego dba. Dużo można poczytać na stronie o żywieniu koni, gdzie też można chyba kupić jakieś produkty - pasze czy sieczki dla koni.

Offline

 
  • Index
  •  » Konie
  •  » sport, czy miłość do koni ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhale stalowe częstochowa jak wychować szczeniaka wypożyczalnia samochodów dostawczych