Paint Horse

O koniach i jeździectwie do kupy wzięte xP


#1 2009-06-23 19:20:42

Magda

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 29

Czapraki i pady.

Jakie macie, jakie polecacie, które się opłaca kupić a które są kijowe?

Ja niedawno kupiłam czaprak z ostrogi.pl za 30 zł tylko ze względu na tą cenę. Stwierdziłam, że za taką cenę warto spróbować no i co się okazało czaprak naprawdę b. fajny Jest w miarę gruby, koń się nie obciera a to najważniejsze. Wiadomo, cudów się nie można spodziewać za taką cenę ale polecam.

Offline

 

#2 2009-06-23 19:27:14

Only Shadow

Administrator

3439429
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 42
WWW

Re: Czapraki i pady.

Ja osobiście polecam te z firmy lamicell jednak szybko kolor blaknie
Posiadam też z HKM seria Looney Tunes i to z niego jestem bardziej zadowolona wzmocnienie na kłębie i dosć gruby

Offline

 

#3 2009-06-23 21:59:56

toxicomane

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 12
WWW

Re: Czapraki i pady.

http://www.allegro.pl/item668341346_abs … jacym.html - ja osobiście polecam te czapraki. zadowolona jestem wsio, a naprawdę niska cena, wszytsko zgadza się z opisem, nic nie kłamią. mam już go prawie rok, nic się nie oderwało, nie zadarło, czy nie zniszczyło. polecam.

ps. i jeszcze takie jedno pytanko, co radzicie, jaki popręg dla bardzo wrażliwego konia ? dla takiego konia, który obciera się nawet futerkiem na popręgu ? my już nie mamy pomysłów, doradźcie coś.
ps2. i baaaardzo bardzo przepraszam, że w pewnym sensie złamałam reguły strony, ale nie chciałam zaśmiecać forum, i tutaj dodałam krótki dopisek, bo nie opłacało się zakładać nowego wątka. jeszcze raz przepraszam :-*


nasz team "piecem"
czopki

Offline

 

#4 2013-06-18 13:36:37

koniedobre

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 5
WWW

Re: Czapraki i pady.

Czapraki to podstawa, moim zdaniem warto korzystać tylko ze sprawdzonych rzeczy. Tutaj czapraki, które moim zdaniem są IDEALNE!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhale stalowe częstochowa jak wychować szczeniaka wypożyczalnia samochodów dostawczych